• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
 • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz

Malby a nátěry v průmyslových objektech

Protiplísňové nátěry, nátěry proti plísním

Protiplísňové nátěry děláme v potravinářském průmyslu - v pekárnách, mlékárnách, v pivovarech, sladovnách. Protiplísňové nátěry realizujeme také v masokombinátech, v obytných, firemních i veřejných budovách, jatkách nebo výrobnách alkoholických i nealkoholických nápojů.

Protiplísňové nátěry aplikujeme jak v interiérech, tak i v exteriéru. Prostředky na ničení plísní lze aplikovat i na fasádě, na dřevěných konstrukcí, všude tam, kde je to potřeba. Na protiplísňové nátěry používáme výhradně certifikované materiály splňující potřebné normy. Při výběru materiálů vycházíme více jak z dvacetiletých zkušeností v oboru. Práce realizujeme v malém i velkém množství. Máme vlastní lešení, vlastní plošinu a podle potřeby zajistíme lešení na panelákové domy.

Protiplísňové nátěry
Kvetoucí plíseň
Protiplísňové nátěry
Kvetoucí plíseň
Protiplísňové nátěry
Kvetoucí plíseň

Aplikace protiplísňového nátěru pro United Bakeries a.s.

Nejdříve jsme si přikryli podlahu vlnitým papírem, pracovní stroje a zařízení jsme si přikryli igelitem s papírovou páskou. Vše jsme si pečlivě oblepili, abychom nic neušpinili a bylo po nás čisto. Špatná místa, kde se to začalo odlupovat, jsme sundali dolů tak, aby přípravek měl 100% účinek. Stěny i stropy, které byly napadeny plísní, jsme přetřeli biocidním přípravkem na ničení řas a plísní. ALGICID PLUS je bezbarvý roztok biocidních látek v glykolu, který proniká hluboko do podkladu a účinně působí na široké spektrum řas a plísní na zdivu.

Po důkladném uschnutí jsme začali vyspravovat stropy i stěny. Na okenní stěně bylo potřeba udělat zednické vyspravení. Stropy i stěny jsme vyspravovali vyrovnávací a dekorační stěrkou pro vnitřní použití. Stěrku jsme nanášeli ocelovým hladítkem, podle potřeby jednou i vícekrát. Po důkladném uschnutí stěrky jsme vyspravená místa obrousili a oprášili. Celou plochu jsme dvakrát vymalovali protiplísňovou disperzní interiérovou barvou HETLINE SAN. Po uschnutí jsme provedli úklid, aby předávaná práce byla ve stavu, ve kterém byla před začátkem naší práce.

Protiplísňové nátěry
Protiplísňové nátěry
Protiplísňové nátěry

Postup prací

 1. Osobní schůzka se zákazníkem.
 2. Zákazníkovi jsou nabídnuty různé varianty materiálu i odstínu.
 3. Přivezení a postavení lešení.
 4. Přikrývání podlahy, přikrývání výrobních strojů a všech potřebných věcí igelitem a papírovou páskou.
 5. Sundání špatných míst u okenní stěny, zednické vyspravení štukem nad oknem.
 6. Natření celé plochy prostředkem proti plísni ALGICID - špatná místa se přetřou několikrát - je to kvůli tomu, aby ALGICID měl větší účinek. Aplikace prostředku proti plísni by se dělala ručně - to znamená štětkou a štětci - je to kvůli tomu,aby se ALGICID více vsáknul do postižených míst.
 7. Oškrábání omítky na stropě, následné vyspravení stěn i stropů.
 8. Oprášení.
 9. Aplikace dvojtého nátěru protiplísňovou barvou od výrobce barev HETLINE SAN.
 10. Hrubý úklid - zametení podlahy.

Mohlo by vás také zajímat: www.protiplisnove-natery.eu

Hodnocení naší společnosti

 • Vinzenz Heitzer

  16. září 2016

  “Byl jsem velice překvapen jak profesionálně pan Škoda pracuje a jak nám vyšel vstříc ohledně termínu. Rádi zase využijeme jeho služeb. Je spolehlivý a cena byla úměrná vykonané práci. Doporučujeme ho.”
  Odkaz na hodnocení
 • Miloš Houska

  13. září 2016

  “S prací na fasádě jsem byl spokojený. Oceňuji hlavně to, že platí dohodnuté termíny a také kvalitu práce.”
  Odkaz na hodnocení
 • michal kryc

  10. srpna 2016

  “Michal Kryč - Projektový manager, Sprinklersystem CZ s.r.o. Firmu pana škody jsem oslovil pro spolupráci na akci Rohde a Schwarz Vimperk - dostavba jedné velké 4 patrové haly. Naší vinou nám byly dodány sprinklervé potrubí v červeném nátěru, ačkoliv investor požadoval bíle. Po obchůzce s panem Škodou došlo ke shodě - nutnosti natřít potrubí přímo na pozicích pod stropem. Výsledek byl naprosto uspokojující, musím také pochválit maximální přístup, zodpovědnost a pochopení závažnosti situace...”
  Odkaz na hodnocení
 • Pavla Svobodová

  1. května 2016

  “Malířství Petr Škoda nás velmi mile překvapilo svým profesionálním přístupem,odborným poradenstvím ohledně barev,kvalitně odvedenou prací a vstřícným jednáním. Také byla provedena podrobná cenová nabídka. Jsme maximálně spokojeni a firmu mohu jedině doporučit.”
  Odkaz na hodnocení
 • sallynas

  22. dubna 2016

  “Malířství Petra Škody mohu opravdu vřele doporučit. Na jeho přístupu oceňuji nejen rychlost a spolehlivost, ale zejména schopnost poradit a navrhnout řešení. Díky tomu máme byt opravdu jako ze škatulky.”
  Odkaz na hodnocení
 • Julie Tejko

  14. dubna 2016

  “Malířství pana Škody musím doporučit všemi deseti! Oceňuji rychlé a vstřícné jednání a kvalitně odvedenou práci za dobrou cenu.”
  Odkaz na hodnocení
 • Sedláček Vodafone CZ

  23. března 2016

  “Malířství Petr Škoda doporučuji bez výhrad. Práci odvedl více než kvalitně a i přes drobné zdravotní obtíže dorazil včas a vymalování prodejny bylo v pořádku provedeno. Chválím odbornou znalost a zkušenosti v této pracovní činnosti. Maximální spokojenost. Děkuji. Sedláček Vodafone CZ”
  Odkaz na hodnocení

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

Reference

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek