ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 • Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
 • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Chemické nátěry - základní informace

Natíráme fasády, konstrukce, podlahy i střechy. Používáme kvalitní a vyzkoušené materiály, proto vám garantujeme prodloužení životnosti ošetřených ploch a konstrukcí. Natíráme ocel, dřevo, kov i beton. Samozřejmostí jsou protipožární nátěry a chemické nátěry, které vám prodlouží požární odolnost až o 60 minut. O naší precizní práci se můžete přesvědčit v krátkém spotu, který zachycuje postup prací při nátěru střechy o ploše 1340 m2.

Nátěry konstrukcí

Nátěry konstrukcí jsou pro nás hračka. Ošetříme konstrukce dřevěné, kovové, ocelové i betonové. Shlédněte ukázku z realizace nátěru kovové konstrukce v autosalonu Hyundai. Konstrukce o celkové ploše 1000 m2 byla přímo v utosalonu, proto jsme všechno pečlivě přikryli a na závěr zase uklidili, jednou z našich priorit je čistá práce.

Chemické nátěry a jiné

Malířské i natěračské práce a také protipožární a chemické nátěry realizujeme v malém i velkém rozsahu. Důležitý je pro nás zákazník, který má vždy důvod se k nám vrátit.

Speciální chemické nátěry

 • hydroizolace
 • sanace betonu
 • nátěry dřeva
 • nátěry oceli
 • speciální nátěry
 • nátěry bazénů
 • nátěry fasád
 • nátěry podlah
 • nátěry konstrukcí
 • nátěry tunelů
 • různé chemické nátěry

Nátěry bazénů

Stěny bazénů podléhají povětrnostním vlivům, proto je nutné betonové stěny pravidelně obnovovat. V opačném případě začnou propouštět a praskat. Podle podkladu bazénu, typu a jeho umístění zvolíme vhodný pracovní postup a materiál. Velmi často používáme cementové stěrky, které se nastříkají nebo nanesou válečkem. Bazény buď natíráme, anebo stříkáme elektrickou vysokotlakou pistolí. Zaručujeme precizní práci a použití kvalitních materiálů.

Chemické nátěry

S chemickými nátěry vám ochráníme vše od mostní konstrukce po houpacího koně. Dřevo, beton, kov i ocel ošetříme tak, že už se o ně nebudete muset starat. Po aplikaci chemického nátěru garantujeme prodloužení životnosti a zvýšení kvality materiálu. V případě, že se projeví nekvalitní provedení či špatná původní ochrana, jsme schopní pozastavit znehodnocování materiálu a značně oddálit jeho výměnu. Ať už potřebujete prvotní ochranu, opravu či výztuže, vždy vám doporučíme nejvhodnější variantu materiálu i techniky. Samozřejmostí je poradenství a cenová kalkulace zdarma.

Sanace betonu

Opravujeme ve výškách i na špatně dostupných místech. Renovujeme železobetonové konstrukce, nádrže, mosty, sloupy vysokého napětí, pouliční osvětlení atd. Specializujeme se na exteriérové a interiérové opravy betonových částí domu, pracoviště, haly aj. Opravujeme podlahy, dlaždice, renovujeme římsy, sloupy, podezdívky a další části nosných konstrukcí. Pro zpevňování břehů vodních toků a realizace opěrných i nábřežních zdí disponujeme speciální hmotou na spárování přírodního kamene.

Dle konkrétní poptávky provádíme individuální posudek, na jehož základě zvolíme nejvhodnější materiál a techniku. Při sanacích i opravách betonu používáme kvalitní materiály, jako jsou adhezní můstky, výztuže, malty, stěrky, nátěry i kotevní a zálivkové hmoty.

Vlastnosti používaných materiálů

Jednotlivé materiály splňují nejrůznější požadavky: vysoká pevnost, mechanická odolnost, eliminování tvorby trhlin, rychlé náběhy tuhnutí (již po jedné hodině 5 MPa, po osmadvaceti dnech 40 MPa), odolnost vůči pozitivnímu i negativnímu tlaku vody, atestace pro styk s pitnou vodou, propustnost pro vodní páry, UV stabilita, mrazuvzdornost, ochrana proti solím, tajícímu sněhu i CO2, odolnost vůči odpadním vodám a povětrnostním vlivům. Rychlotuhnoucí malta na zastavení výronu vody tuhne již po 30 vteřinách.

Hydroizolace

Prosakuje vám balkon, máte vlhká kola na terase? Nenechte si zničit to, co jste si zaplatili. Každý beton musí mít správnou hydroizolaci, která zaručí dlouhou životnost a bezproblémové užívání. Nabízíme vám kvalitní hydroizolace.

Bazény, betonové podklady, nádrže, terasy a jiné.

Minerální pružné hydroizolace se používají na svislý i vodorovný povrch, jsou vhodné prakticky na veškeré betonové konstrukce. Základní vlastností je mrazuvzdornost, výrazná flexibilita při nízkých teplotách. Bez problémů přemosťuje trhliny do 0,8 mm. Díky minerální pružné hydroizolaci je betonová konstrukce imunní vůči solím a CO2.

Atestované pro styk s pitnou vodou

Minerální nepružné hydroizolace používáme především ve vodojemech, bazénech, ČOV apod. Kromě toho je izolace odolná vůči pozitivnímu i negativnímu tlaku vody a velmi dobře propouští vodní páry.

Hydroizolace do prostorů s mokrým a vlhkým provozem

Nejen do koupelny vašeho bytu, ale i do vývařoven, saun, okolí bazénů a dalších vodou zatěžovaných míst patří kvalitní hydroizolace, která zamezí tvoření plísní, drolení spár a odlepování dlaždic. Hydroizolace zajišťuje vodotěsnost, paropropustnost, rychlé vysychání lepidel na obklady, spáry a těsnící látky. Je imunní vůči agresivním látkám.

Samozřejmostí je tzv. bitumenová hydroizolace, která se vkládá mezi základový a vrchní beton. Výborně chrání před radonovým zářením. Na renovaci betonových chodníků či schodů doporučujeme hydroizolaci epoxidovou. Výborně izoluje vodu a betonu propůjčí atraktivní vzhled. Epoxidová hydroizolace pro venkovní použití je vytvořena z bezspárového polyuretanu s příměsí přírodních kamenů. Díky těmto vlastnostem je aplikace směsi velmi jednoduchá. Povrch je pak odolný proti opotřebení a lehce se udržuje.

Nátěry oceli

Nabízíme několik druhů nátěrů, které svými vlastnostmi vyhoví všem požadavkům pro ochranu ocelových částí s rozdílnou mírou námahy a v různých podmínkách. Opravujeme narezivělé plochy a staré nátěry. Provádíme sanaci mostů, konstrukcí elektrického vedení, nádrží s pitnou vodou, s kyselinami, nádrží užívanými v potravinářském průmyslu apod.

Vlastnosti profesionálních nátěrů

Nátěry jsou přilnavé na pozinkovaných plochách, lze je použít pro přetírání starých nátěrů, jsou rychleschnoucí, vhodné pro svařování, přetíratelné a barevně stabilní. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, korozi, vodě, oděru a mechanické námaze vůbec. Speciální typy odolávají i zředěným kyselinám, louhům, neutrálním solím a minerálním olejům.

Novinka – ekologická hydroizolace s výbornými vlastnostmi

Stříkaná bitumenová hydroizolace je odolná proti řasám, hnilobě, posypovým solím, vodě, použitelná na svislé a vodorovné plochy i pod mazaniny. Je šetrná k životnímu prostředí (prostá rozpouštědel) a 100 % bezpečná pro spodní vodu. Aplikujeme ji stříkací technikou, která je jednoduchá, rychlá a můžeme ji aplikovat i za deště, voděodolná je okamžitě.

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt