ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Fasádní nátěry

Naše nabídka pro zákazníky

Pro všechny soukromé i pro firemní zákazníky nabízíme fasádní nátěry. Fasádním nátěrům se věnujeme přes 25 let. Nátěry fasád se skládají ze střípků přípravných i z dokončovacích prací, které utvářejí celkovou mozaiku. Základním kamenem při přípravných prací je umytí fasády vysokotlakým čistícím zařízením WAP, které nám umyje z fasády veškerou špínu a prach. Použití vysokotlakého čistícího zařízení pro umytí a čištění fasád je základ pro precizní nátěry fasád.

Naše nabídka pro nátěry fasád pro soukromé zákazníky

Pro soukromé zákazníky nabízíme nátěry fasád rodinných, řadových i činžovních domů. Majitelé domů začínají hodně řešit problém na fasádě s objevující se plísní, která se začíná objevovat zelenočernými místy, která přechází až do černé barvy. Čím dřív se plíseň podaří zastavit tím lépe. Někteří zákazníci otálejí s řešením problému, na druhou stranu bylo by dobrý si říct, že každý měsíc, každý rok bude znát. Plísně a mechy se můžou postupem času dostávat přímo do malinkých pórů fasády, která nám fasádu začíná ničit a pronikat dovnitř. Vlastní kapitolou jsou obyvatelé panelových domů. Pro členy i předsedy bytových družstev nabízíme fasádní nátěry z lešení, popřípadě z našich plošin. Když je to větší panelový dům, tak je lepší nátěr fasády z lešení, když se jedná třeba o 4 patrový panelový dům, tak můžeme nabídnout nátěr fasád z plošiny. Vše je otázkou domluvy mezi zákazníkem a řemeslnou firmou.

Naše nabídka pro nátěry fasád pro firemní zákazníky

Pro firemní zákazníky nabízíme nátěry fasád administrativních budov, přecházíme k nátěrům výrobních podniků pokračujeme přes nátěry fasád škol i školek a končíme s nátěry fasád obchodních center. Každá práce má svoje specifikum, ke každé práci je jiný přístup. Někde stačí pouze plošina, někdy se musí postavit lešení, tak abychom se mohli všude dostat. Spolupracujeme s firmou na stavění lešení, tím pádem jsme schopni nabídnout zákazníkům veškeré nátěry fasád na klíč. Naší přáním a zároveň zájmem je to, aby se zákazník nemusel o nic starat. Vaše přání-naše starost. Při nátěrech fasád je potřeba brát ohled na okolní věci, na silniční provoz, na různé provozní objekty apod.

Naše vybavení na veškeré nátěry fasád

Jsem zastáncem neustálých investic do vybavení. Nelze nabízet zákazníkům nátěry fasád, když máte například pouze jedny štafle. Pokud chcete odvádět precizní práci při veškerých nátěrech, je dobrý mít kvalitní vybavení. Na přípravné práce před samotným nátěrem máme vysokotlaké čistící zařízení WAP. K našemu čistícímu zařízení jsme přikoupili rotační čistič ploch, který nám dokáže špičkovým způsobem umýt i vyčistit fasádu od veškerého prachu, od různých nečistot usazených na fasádě během let. Na veškeré fasádní nátěry jsme zakoupili pojízdnou pásovou plošinu, která má velké výhody k samotnému přístupu k fasádě. Když sundáme dolů koš, tak je naše průjezdní šířka 90 cm, tím pádem je velmi vhodná pro nátěry fasád s malým přístupem. Vlastníme i svoje hliníkové lešení, tak zvanou pojízdnou věž, kterou můžeme podle potřeby rozdělit na více jednotlivých částí, které můžeme vzájemně kombinovat. Pokud nebude stačit naše lešení, i přesto si umíme pomoci. Spolupracujeme s kamarádskou firmou na stavění lešení, která nám dokáže maximálně vyjít vstříc požadavkům zákazníka a zároveň hodně dbá na bezpečnost práce. Při jedné realizaci nátěr fasády jsme potřebovali postavit lešení kolem kulaté administrativní budovy. Bylo to docela hodně komplikovaný, ale i přesto jsme dokázali společnými silami realizovat kompletní realizaci při nátěru fasády administrativní budovy. 

Phoca Thumb L Nf 30
Phoca Thumb L Nf 45
Phoca Thumb L Nf 46
Phoca Thumb L Nf 56
Phoca Thumb L Nf 64
Phoca Thumb L Nf 75

Pracovní postupy při nátěrech fasád

Každá fasád je jiná, každá si zaslouží jiný pracovní postup. Pracovní postupy se můžou odlišovat podle potřeby samotné realizace. Někdy je fasáda zaprášená od okolního prachu, zejména od hustého silničního provozu, někdy je fasáda blízko lesa nebo v blízkém okolí zeleně, která přenáší na fasádu různé nečistoty. V těchto případech chce fasádu před samotným nátěrem umýt a vyčistit vysokotlakým čistícím zařízením WAP, který nám dokáže z fasády dostat veškerou špínu i prach. Po umytí fasády vysokotlakým čistícím zařízením WAP oblepujeme okna, lepší páskou, která je více odolná proti UV zářením. podle potřeby okapní svody. Většinou se přikrývají i parapety, tak abychom je během práce neušpinily. Pro mytí a čištění fasády panelových domů jsme přikoupili rotační čistič ploch, který má ve spodu rotačního kotouče dvě trysky, které nám zajistí kvalitnější, a hlavně pečlivější umytí fasády. Po umytí fasád se můžou na fasádě objevovat začátky plísní, které poznáte podle toho, že se na fasádě začínají objevovat černá míst.

Po důkladném proschnutí fasády aplikujeme protiplísňový prostředek proti plísni, který se nechává většinou působit cca 8 hodin-hodně záleží na venkovní teplotě. Po aplikaci protiplísňového prostředku začínáme realizovat penetrační nátěr. Penetrační nátěr necháme dostatečným způsobem vyschnout, tak aby byl dodržen pracovní postup. Nakonec aplikujeme fasádní nátěr. Podle potřeby, a i podle sytosti odstínů se může stát, že děláme další nátěr fasády navíc, tak aby byla práce precizně odvedena. Po samotném nátěru fasády odlepíme opatrně všechny igelity z parapetů, okapních svodů i oken.

Použití kvalitních fasádních barev je výhoda do budoucnosti

V podnikání jsem se naučil být zastáncem kvalitnějších materiálů. Moje zásady jsem měl i přesto, že jsem kolikrát práci nedostal, protože přišel někdo jiný a nabídnul tam levnější, leč ne příliš kvalitní materiál. Všechny fasádní barvy se vyznačují vynikající kryvostí, dobrou paropropustností. Na fasádní nátěry můžeme v podstatě použit 3 základní fasádní barvy. Máme akrylátové fasádní barvy, pak silikátové i silikonové fasádní barvy. Silikátové i silikonové fasádní barvy jsou více odolné proti povětrnostním vlivům, mají vysokou vodoodpudivost. Silikátové i silikonové fasádní barvy udělají na fasádě jakoby film, takže voda na fasádě nemá vůbec žádnou šanci Na fasády můžeme použít i fasádní barvu vyztuženými tenkými syntetickými vlákny, které nám dokáží přemostit i různé vlasové trhliny šířka do 0,3 mm.

Naše zkušenosti s nátěry fasád je plus pro zákazníky

Co říct na závěr:  "Snad jen to, že děláme práci, která nás baví, realizujeme nátěry fasád s použitím kvalitnějších materiálů, a hlavně dáváme pod každou realizovanou zakázkou svoje jméno, které je zárukou toho, že se nám budou zákazníci rádi vracet."

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt