ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malířství a natěračství všechny pro firemní zákazníky

Malířství a natěračství pro firemní zákazníky

Malujeme veškeré bytové i nebytové prostory. Malujeme kancelářské, společenské i výrobní prostory. Malujeme hotely, penziony, ubytovací zařízení i společenské místnosti. Máme dost velké vybavení, které nám umožňuje vymalovat různé výrobní prostory, společenské i sportovní sály. Není problém vymalovat výstavní pavilony nebo autosalony. Podle přání zákazníků pečlivě vybíráme materiál, který se nejvíce hodí na každou práci. Máme na starosti výrobnu uzenářství pro GLOBUS k.s., České Budějovice, kde mají zákazníci požadavek aplikace omyvatelných barev.

Malování v Globusu realizujeme každé dva roky, aby byla všude dodržena čistota. Máme na starosti dvě pekárny, kde se aplikuje protiplísňová barva, která více odolává plísním. Každá práce vyžaduje svůj materiál, který je vhodný na danou práci. Vlastníme 3 stříkací zařízení Airless, které využíváme na malování průmyslových objektů jako je např. malování skladů, dílen, výrobních hal, jsou vhodné i na malování v potravinářském průmyslu.

Stříkací zařízení Airlees je vhodné na veškeré nátěry střech průmyslových továren, na nátěry konstrukcí i na aplikaci protipožárních nátěrů.

Provádíme realizaci jak mycích boxů ručního mytí, tak i realizace bezpečnostního značení podlah.

Realizujeme omyvatelné, ochranné i protiplísňové nátěry. Nedílnou součástí naší práce je aplikace protipožárních nátěrů. O protipožární odolnosti rozhodují hasiči, kteří určují dobu odolnosti. Protipožární odolnost u konstrukce se většinou pohybuje kolem 30 minut.

Kdyby vznikl požár, tak se konstrukce obalí jako by pěnou, která určitou dobu odolová proti ohni a žáru tepla.

Protipožární nátěry se můžou buď aplikovat ručně, anebo stříkacím zařízením.

Vlastní vybavení je výhodou jak pro zákazníky, tak i pro nás

V podnikání platí pár věcí, které platí dodnes: čím větší máte vybavení, tím je lepší možnost sehnání práce. Další pořekadlo v podnikání povídá: abys něco dostal, něco musíš dát. Já se tím řídím a právě proto dělám neustálé investice do vybavení. Beru si úvěr, kupuji vybavení, splácím a tak to jde stále dokola.

Začal jsem v době, kdy jsem měl jedny štafle, během malování, získávání zkušeností a budování jména jsem začal dělat své první investice. Dnes vlastníme několik stříkacích zařízení Airless, vlastní lešení, výškové žebříky, vibrační brusky. Zatím největší investicí je zakoupení pojízdné pásové plošiny, která nám pomáhá se dostat na těžko dostupná místa.

Na naši plošinu jsme nechali udělat webové stránky, které nabízejí veškeré informace o práci, které lze realizovat s pomocí plošin. Naše plošina si zaslouží webové stránky na adrese: www.plosiny-skoda.cz Pro naše město České Budějovice a okolí jsme rozšířili webové stránky o plošinách o další informace, které najdete na: www.plosiny-budejovice.cz

Moje motto

Podívat se každý den do zrcadla a říct si sám sobě - neudělal jsem na nikoho žádný podraz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt