ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Práce na pojízdné plošině

Našim velkým přáním je, abychom byli schopni vyhovět zákazníkům ve splnění jejich přání nebo proseb. Ze začátku jsme měli pár štaflí, pak přibyly různé pracovní pomůcky, koupili jsme výškový žebřík, pak jedno stříkací zařízení Airless, pak další. Po zdařilém pokusu na výběrový konkurz na větší práci jsme zakoupili pojízdné lešení, tzv. hliníkovou věž. Začaly nám chodit práce na nátěr fasády, na různé nátěry konstrukcí i na malování průmyslových objektů.

Právě při malování průmyslových objektů začal být problém, protože se poměrně na hodně míst naše lešení nedostalo, kvůli výrobním strojům nebo i kvůli místu, kam se s našim lešením nedostaneme. Posledních 5 let jsem měl v hlavě koupi pojízdné plošiny, abychom byli schopni pokrýt přání zákazníků. Začali jsme hledat plošinu tady v Česku, ale tak nějak jsme narazili, protože pro náš úmysl nebyla žádná plošina vhodná.

Nakonec jsme měli štěstí a na 17. pokus se nám podařilo zakoupit pojízdnou pásovou plošinu.

Jedná se o pásovou plošinu, která je díky své malé šířce velmi vhodná na veškeré malířské a natěračské práce.

První krůčky od samého začátku

Z plošiny realizujeme veškeré nátěry fasád, může se jednat o nátěry fasád rodinných i činžovních domů. Naše pojízdná plošina je vhodná na veškeré nátěry střech, ať už se může jednat o nátěry střech plechových, eternitových nebo taškových střech. Z plošiny také realizujeme nátěry ocelových, betonových, kovových i dřevěných konstrukcí.

Díky své malé šířce je naše plošina velmi vhodná na stavební malby a nátěry v našem řemesle. Pro zákazníky rodinných domů i bytových komplexů provádíme nátěry obložení, nátěry podhledů i štítů.

Nabídka práce z plošiny pro soukromé zákazníky

Pro majitele rodinných, činžovních i řadových domů nabízíme kompletní malířské a natěračské práce. Při nátěrech fasád nám postačí velice málo místa, protože šířka naší plošiny je 1,5 metru, když zapatkujeme plošinu, tak je šířka naší plošiny necelé 3 metry.

Není pro nás žádný problém realizovat nátěry štukových nebo brizolitových fasád. Na nátěry fasád brizolitového typu můžeme použít naše stříkací zařízení Airless, které je velmi vhodné na nátěry fasád daného typu.

Přikládám odkaz na naše vybavení: https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Nátěry fasád, střech i konstrukcí můžeme umýt našim vysokotlakým zařízením WAP, které nám hodně pomáhá v naší práci. Při nátěrech fasád není problém umýt plechovou střechu, aplikovat prostředek proti mechům a řasám. Popřípadě umíme střechu natřít, ale pouze v případě, že to bude pro nás bezpečné, aby nebyly ohroženy lidské životy. Nejsme kaskadéři, jsme jen lidé, které baví naše práce. Když se podíváte kolem sebe, anebo se pojedete podívat v okolí Českých Budějovic, zjistíte kolik je tady rodinných, řadových domů i bytových komplexů, které mají různé typy obložení štítů i podhledů.

Z plošiny realizujeme veškeré nátěry obložení - většinou se jedná o bytové komplexy, realizujeme nátěry štítů i podhledů - ty mají většinou majitelé řadových i rodinných domů. Je potřeba brát ve zřetel jednu věc: hodně záleží na dostupnosti místa, ze kterého by se měla práce realizovat.

Dám vám příklad: když máte řadové domy, tak se většinou dostanete na přední část domu, ale na zadní část domu se většinou nedostanete, protože tam prostě není vjezd, anebo jsou tam různé zahrádky či střešní terasy, a tím pádem nemáme vůbec žádnou šanci realizovat nátěry podhledů nebo nátěry okapních svodů.

Pro soukromé zákazníky realizujeme nátěry různých staveb i přístaveb. Dále provádíme nátěry okapů, okapních i střešních svodů.

Nabídka práce pro firemní zákazníky

Pro firemní zákazníky nabízíme nátěry fasád administrativních i komerčních budov. Na místa, která jsou hodně frekventovaná co se týče provozu silnic, využíváme spolupráce s firmou na montáž a demontáž lešení. Firmu na stavění lešení využíváme také proto, že by některé práce z plošin trvaly hodně dlouho, a to by se zákazníkům nemuselo líbit. Pro firemní zákazníky rádi realizujeme veškeré nátěry střech různých továren, výrobních podniků i obchodních komplexů. Další naší kapitolou, kterou jsme schopni provádět díky plošině, jsou veškeré nátěry konstrukcí.

Nátěry konstrukcí rozumíme veškeré konstrukce - betonové, kovové, ocelové i dřevěné. Každý typ konstrukce má své specifikum, a tím pádem se každá konstrukce provádí s jiným materiálem, aby nám nátěr co nejdéle vydržel proti povětrnostním vlivům. Pro majitelé i pro různé firmy realizujeme z plošiny malování průmyslových objektů.

Malování průmyslových objektů máme na mysli veškeré malování hal, skladů, dílen, provozních i výrobních prostor. Na malování průmyslových objektů máme další naše vybavení - tři stříkací zařízení Airless, bez kterých malování větších objektů nelze provádět.

Přikládám vám odkaz na naše vybavení - na pojízdnou věž a také na stříkací zařízení:

https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni a https://www.skoda-malirstvi.cz/naradi-a-nastroje/pojizdna-pracovni-vez-leseni

Naše nabídka na práce z lešení nabízí i další naši práci. Provádíme aplikaci protipožárních nátěrů. Většinou se jedná o protipožární nátěry konstrukcí. Požární odolnost určí hasiči, kteří dají požadavek na požární odolnost investorovi, který zajistí firmu na aplikaci protipožárních nátěrů. Všechny naše nátěry buď děláme natěračskými válečky a štětci, anebo našim stříkacím zařízením Airless.

Stříkací zařízení Airless se hodně používá na nástřik střech vlnitého plechu.

Mpo 55
Nk 72
No 37
Ns 14
Slide 01
Slide 03

Bezpečnost práce a kvalita odvedené práce je na prvním místě.

Pro všechny zákazníky, ať už pro soukromé či firemní zákazníky, jsme schopni nabídnou veškeré malířské a natěračské práce. Pro nás je na prvním místě jak bezpečnost lidí, kteří provádějí práce, tak i bezpečnost práce a okolí. Neděláme práce za každou cenu, když je velký sklon střechy - třeba 45% úhel sklonu, tak to necháváme na firmě, která se zabývá výškovými pracemi na laně. Jsme zastánci toho, že zdraví máme jen jedno a každý člověk má dělat to, co umí.

Co se týče výběru materiálu, používáme kvalitnější materiály, aby více vydržely a odolávaly více povětrnostním vlivům. Vůbec nepoužíváme nekvalitní nebo-li aušusový materiál, leč je hodně levný. Chceme se každému zákazníkovi podívat přímo do očí a kdybychom realizovali naše práce s nekvalitním materiálem, tak bychom dávali oči v sloup, anebo se dívali pouze do země.

Pojištění společnosti

Naše společnost Petr Škoda, s.r.o. je pojištěna na veškeré škody vzniklé s pracovními povinnostmi do výše 10 000 000Kč. Navýšili jsme pojistné plnění z důvodu rozšiřování naší nabídky o další větší investice, které vyžadují i větší finanční plnění. Může se stát cokoliv, stačí okamžik a je průšvih na cestě. Zatím jsme pojistku nemuseli využít, ale pro náš vnitřní klid je velice důležitá.

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt