ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Mytí a čištění plechových střech rotačním kotoučem i rotační tryskou.

Naše výhody v investování je plus pro naše zákazníky.

Pro zákazníky nabízíme mytí a čištění fasád vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Na mytí a čištění fasád vlastníme dvě vysokotlaká průmyslová čistící zařízení WAP na které můžeme napojit i rotační kotouč. Rotační kotouč se hodně používá na mytí hodně špinavých fasád. Naše nabídka pro stálé i nové příchozí zákazníky se díky neustálým investicím do podnikání rozšířila na mytí i čištění plechových střech rotačním kotoučem, i rotační tryskou. Mytí a čištění plechových střech rotační tryskou i rotačním kotoučem má nesporně velké výhody. Díky nastavitelnému tlaku můžeme velice špičkovým způsobem umýt střechy od mechů, nesoudržných vrstev barev, i od rzi, která se nám utvoří během dlouhých let. Někdy nastává situace, když se podíváme na střechu, tak se nám střešní nátěry zdají velice pevné a kvalitně udělaný. Když si vezmeme rotační trysku, tak je krásně vidět, jak nesoudržné vrstvy barev odlétají ze střech.

Realizovali jsme zakázku, kde jsme čistili rotačními tryskami plechovou střechu, o které si zákazník myslel, že je v dobrém stavu. Rotační tryska nám udělala větší překvapení pro zákazníka, když viděl svou střechu po našem umytí. Zákazník mi řekl, že kdyby to neviděl na vlastní oči, tak tomu nebude věřit. Bylo by dobrý brát v potaz to, že aktuální stav střechy se během času může různě měnit podle klimatických podmínek i třeba podle střídavých teplot. V zimě se stává, že jsou teploty přes den okolo 10% plus a v noci to může jít hluboko pod nulu. To jsou různé varianty, kde střešní nátěry dostávají zabrat.

IMG 3698
IMG 3699

Naše další novinka pro udělání precizní práce

Mytí a čištění střech realizujeme s láskou na dlani, proto chceme přinášet zákazníkům radost v podobě nových možností na udělání přípravných prací při mytí a čištění střech. Koupili jsme další nové průmyslové vysokotlaké čistící zařízení WAP, který má tu velkou výhodu, že můžeme k přístroji napojit rotační kotouč i turbo rotační trysku. Díky dostatečnému výkonu 220 barů si naše nové vysokotlaké čistící zařízení WAP dokáže krásně rozumět s rotačním kotoučem, který pohání velký výkon stroje i dostatečný průtok vody. Jelikož je to průmyslový čistící vysokotlaký stroj, je dobrý mít na paměti, že potřebuje být připojený na 380V. Při provádění realizací na mytí a čištění fasád všech možných typů domů, zjišťuji, že poměrně hodně jsou zásuvky na 380V běžně dostupné, protože se s nimi počítá do budoucnosti.

V případě nutnosti máme prodlužovací kabel na 380V, rovněž i vodovodní hadice větších délek.

Výhody rotačního kotouče jsou předností přípravných prací

Použití kvalitnějších vysokotlakých čistících zařízení WAP s rotačním kotoučem i s rotační tryskou mají velké výhody v udělání přípravných precizních prací. Rotační kotouč připojený na vysokotlaké čistící zařízení WAP, má ze spodu dvě otáčející se rotující se trysky, které mají neskutečně velkou sílu a výkon, který je potřebný k udělání precizní práce.

Rotační kotouč s dvěma rotujícími tryskami si dokáže krásně poradit se rzí, která je na střeše utvoří během dlouhých let. Při mytí a čištění plechových střech využíváme hojně i rotační trysku, kterou dokážeme podle potřeby přesně zaměřit na určité místo, které potřebujeme důkladně vyčistit. Rotační tryska nám perfektním způsobem dokáže střechu umýt a vyčistit od mechů, různých nečistot i nesouvislých vrstev barev. Není dobré realizovat střešní nátěry bez udělání základních přípravných prací.

Není to jen o čištění, je to i realizacích střešních nátěrů

Pro naše zákazníky můžeme realizovat nátěry střech jednosložkovými syntetickými barvami, nebo dvousložkovými syntetickými barvami. Každá střecha je jiná, každá střecha má svoje specifikum, které je dobré se naučit naslouchat. Na špičkově umyté střechy můžeme realizovat dvousložkový epoxidový základ, který nám krásně připraví podklad pro realizaci vrchních nátěrů. Vrchní nátěry můžeme realizovat s dvousložkovými polyuretanovými barvami, které více odolávají povětrnostním vlivům i střídavým teplotám.

Na realizace střešních taškových střech jsou vhodné vodou ředitelné barvy, které mají velice dobrou pružnost materiálu.

IMG 3700
IMG 3710

Naše vybavení neustále rozšiřujeme pro splnění přání zákazníků

Naše společnost nenabízí pouze mytí a čištění fasád nebo střech. Nabízíme veškeré nátěry fasád, které můžeme kombinovat s nátěry střech. Vlastníme 19 metrů vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která nám díky své malé průjezdní šířce má velké uplatnění na veškeré malířské i natěračské práce. Z plošiny realizujeme nátěry dřevěných fasád, štítů, obložení i podhledů. Vlastníme 3 stříkací zařízení Airless, které jsou výborným pomocníkem při nátěrech fasád i při nátěrech střech. Vzájemně je můžeme používat na malování průmyslových objektů, mezi které patří malování různých dílen, skladů, výrobních provozních místností apod.

V dnešní době máme 3 vysokotlaká čistící zařízení WAP, které nám krásně slouží k realizaci přípravných precizních prací. Nedílnou součástí naší práce je i naše hliníkové pojízdné lešení, na malování všech typů schodišť i na různé práce při nátěrech fasád, tak i při nátěrech dřevěných fasád i štítů máme tři výškovými žebříky. V podnikání je dobrý se naučit potřebám neustálých investic do podnikání.

Bezpečnost práce je u nás na prvním místě

Při jakékoliv práci je dobrý mít na paměti bezpečnost práce. Život a zdraví máme pouze jedno a opravdu se to nedá ničím nahradit. Při realizacích přípravných prací, kdy plechové střechy lehce klouzají je opravdu dost velký problém se na nich udržet, zvlášť při mytí a čištění střech s vysokotlakým čistícím zařízením WAP.

Na veškeré realizace máme bezpečnostní úvazek, na který máme napojený na lana s karabinami. Stačí, když jednou uklouznete a máte naraženou kostrč a veškeré snahy o práci jdou vniveč. Já sám mám podobné zkušenosti, a právě proto dávám přednost bezpečnosti práce, která je základ pro udělání precizní práce s láskou na dlani.

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt