ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malby a nátěry v průmyslových objektech

Malování hudebního studia

Přeměna hudebního sálu z černé barvy na bílou barvu pro Rozhlas České Budějovice

Byli jsme požádáni s prosbou, zda-li zvládneme přemalovat hudební studio v Českých Budějovicích z důvodů zesvětlení studia. Vymalování hudebního studia bylo před lety realizováno černou barvou. V tu dobu někomu příliš nedošlo, že pokud zvolí vymalování studia černou barvou, tak musí zákonitě vzít světlo, které je ve studiu potřebné.

Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia

Vymalování studia jsme realizovali z našeho vlastního lešení (výška studia je 8m). Dále jsme použili naše výškové žebříky, i naše vlastní stříkací zařízení Airless. Zde prosím najdete odkaz: https://www.skoda-malirstvi.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Nejprve jsme si pečlivě přikryli a oblepili podlahu. Po přikrytí podlahy jsme si postavili naše pojízdné lešení, bez kterého bychom nemohli realizovat vymalování hudebního studia nebo jiné práce, které vyžadují mít potřebné vybavení na výškové práce. Přání zákazníka bylo udělat vymalování celého stropu a části stěn.

Kompletně jsme si přikryli všechny možné věci a místa. Stěny jsme si přikryli a oblepili lepším a pevnějším igelitem, který více odolává našim představám a přáním. Nebyla to žádná sranda oblepit kompletně celé hudební studio tak, aby po naší práci zůstalo úplně čisté. Měli jsme a máme velké štěstí, že máme k dispozici odborníka na všechny možné požadavky a přání zákazníků. Při vzájemné poradě jsme na vymalování hudebního studia použili barvu od výrobce barev HET. Původně jsme chtěli udělat realizaci vymalování hudebního studia válečky a štětci.

Přemalování černé na bílou

Jelikož nám to nesplňovalo naše představy, tak jsme udělali výmalbu naším stříkacím zařízením Airless. Na přemalování černé barvy na bílou jsme museli udělat více nástřiků, celkem jsme realizovali 3 nástřiky. Po udělání práce jsme odlepili igelity i papírové pásky a pustili jsme se do rozebírání lešení. Po demontáži a odvezení lešení jsme zpátky dostali všechno do původního stavu. Nakonec jsme naši hotovou práci předali zákazníkovi, který je podle svých slov s naší prací nesmírně spokojený, protože vše proběhlo v klidu a v pohodě a hlavně v domluveném termínu.

Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt