• Slide 01
 • Slide 02
 • Slide 03
 • Slide 04
 • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malby a nátěry v průmyslových objektech

Malování hudebního studia

Přeměna hudebního sálu z černé barvy na bílou barvu pro Rozhlas České Budějovice

Byli jsme požádáni s prosbou, zda-li zvládneme přemalovat hudební studio v Českých Budějovicích z důvodů zesvětlení studia. Vymalování hudebního studia bylo před lety realizováno černou barvou. V tu dobu někomu příliš nedošlo, že pokud zvolí vymalování studia černou barvou, tak musí zákonitě vzít světlo, které je ve studiu potřebné.

Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia

Vymalování studia jsme realizovali z našeho vlastního lešení (výška studia je 8m). Dále jsme použili naše výškové žebříky, i naše vlastní stříkací zařízení Airless. Zde prosím najdete odkaz: https://www.skoda-malirstvi.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Nejprve jsme si pečlivě přikryli a oblepili podlahu. Po přikrytí podlahy jsme si postavili naše pojízdné lešení, bez kterého bychom nemohli realizovat vymalování hudebního studia nebo jiné práce, které vyžadují mít potřebné vybavení na výškové práce. Přání zákazníka bylo udělat vymalování celého stropu a části stěn.

Kompletně jsme si přikryli všechny možné věci a místa. Stěny jsme si přikryli a oblepili lepším a pevnějším igelitem, který více odolává našim představám a přáním. Nebyla to žádná sranda oblepit kompletně celé hudební studio tak, aby po naší práci zůstalo úplně čisté. Měli jsme a máme velké štěstí, že máme k dispozici odborníka na všechny možné požadavky a přání zákazníků. Při vzájemné poradě jsme na vymalování hudebního studia použili barvu od výrobce barev HET. Původně jsme chtěli udělat realizaci vymalování hudebního studia válečky a štětci.

Přemalování černé na bílou

Jelikož nám to nesplňovalo naše představy, tak jsme udělali výmalbu naším stříkacím zařízením Airless. Na přemalování černé barvy na bílou jsme museli udělat více nástřiků, celkem jsme realizovali 3 nástřiky. Po udělání práce jsme odlepili igelity i papírové pásky a pustili jsme se do rozebírání lešení. Po demontáži a odvezení lešení jsme zpátky dostali všechno do původního stavu. Nakonec jsme naši hotovou práci předali zákazníkovi, který je podle svých slov s naší prací nesmírně spokojený, protože vše proběhlo v klidu a v pohodě a hlavně v domluveném termínu.

Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia
Malování hudebního studia

Hodnocení naší společnosti

 • Šárka Měšťanová

  0 20.11.2017

  “Pan Škoda nám maloval novostavbu rodinného domu. Ceníme si jeho přístupu, kvalitně odvedené práce a co je nejdůležitější - férové domluvy. Co se řeklo, to platilo, včetně dodržování termínu všech prací.”
 • Vinzenz Heitzer

  5 16.09.2016

  “Byl jsem velice překvapen jak profesionálně pan Škoda pracuje a jak nám vyšel vstříc ohledně termínu. Rádi zase využijeme jeho služeb. Je spolehlivý a cena byla úměrná vykonané práci. Doporučujeme ho.”
  Odkaz na hodnocení
 • Miloš Houska

  5 13.09.2016

  S prací na fasádě jsem byl spokojený. Oceňuji hlavně to, že platí dohodnuté termíny a také kvalitu práce.”
 • Michal Kryč

  5 10.08.2016

  “Michal Kryč - Projektový manager, Sprinklersystem CZ s.r.o. Firmu pana škody jsem oslovil pro spolupráci na akci Rohde a Schwarz Vimperk - dostavba jedné velké 4 patrové haly. Naší vinou nám byly dodány sprinklervé potrubí v červeném nátěru, ačkoliv investor požadoval bíle. Po obchůzce s panem Škodou došlo ke shodě - nutnosti natřít potrubí přímo na pozicích pod stropem. Výsledek byl naprosto uspokojující, musím také pochválit maximální přístup, zodpovědnost a pochopení závažnosti situace...”
 • Pavla Svobodová

  5 01.05.2016

  “Malířství Petr Škoda nás velmi mile překvapilo svým profesionálním přístupem,odborným poradenstvím ohledně barev,kvalitně odvedenou prací a vstřícným jednáním. Také byla provedena podrobná cenová nabídka. Jsme maximálně spokojeni a firmu mohu jedině doporučit.”

Vybavení společnosti

Používáme kvalitní zařízení

Jsme, pojištěná a zodpovědná firma

Video ukázky / 3D prohlídky

Reference

Kontakt

E-mail: info@malirstvi-skoda.cz

Mob: +420 604 533 924

 

Adresa společnosti

Netolická 1

370 05 České Budějovice

IČ / DIČ

IČ: 26113627

DIČ: CZ26113627

Kde o nás mluví?

firmy.cz

Bydleni.iDNES.cz

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.

Upozornění:
Vaše osobní údaje zadáné do formuláře budou použity za účelem zpracování a odeslání odpovědi

Sociální sítě

Autorská práva

Copyright © 2006 - 2015,. Malířství Petr Škoda, s.r.o., Všechna práva vyhrazena

Správa prezentace

Realizovalo studio: WebSite21 v roce 2015

Ztrácíte se? Použijte Mapu stránek

Máme podmínky použití