ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Mytí fasád, střech, konstrukcí

s vysokotlakým zařízením WAP

Ndf 08

Nabízíme vám další novinku, která přibyla do našeho už bohatého vybavení. Zakoupili jsme vysokotlaké zařízení WAP. Naše vysokotlaké zařízení má velké využití jak pro soukromé zákazníky, tak i pro ty firemní. Vysokotlaké zařízení je velmi vhodné na naše veškeré práce, které můžeme kombinovat s našim vybavením.

Mám na mysli naše lešení, stříkací zařízení Airless a i naši poslední novinku - pojízdnou pásovou plošinu. Obrací se na nás zákazníci, jestli nabízíme umytí fasád, střech, konstrukcí i umytí plechového obložení. Z tohoto důvodů jsme se rozhodli zakoupení vysokotlakého zařízení WAP a touhle cestou bych vám chtěl novinku představit.

Vysokotlaké zařízení WAP, soukromí zákazníci

Pro majitelé rodinných, činžovních i řadových domů nabízíme umytí fasád od prachu a různých nečistot. Někteří zákazníci mají problém, že se jim na fasádě začínají objevovat zelená místa, která postupně přecházejí do černé barvy. Tady začínají první náznaky plísně, které je lepší se zbavit už od samého začátku. Fasádu je potřeba nejprve umýt vysokotlakým zařízením WAP, poté aplikovat protiplísňový prostředek, který nám zničí veškeré plísně, řasy a mechy. Po dokonalém proschnutí prostředku proti plísním (doporučuji nechat až na příští den, aby prostředek mohl dostatečně působit - což je cca 24 hodin při 20%), můžeme aplikovat penetrační nátěr.

Wap 1
Wap 2

Následuje další pracovní postup: 2x - 3x nátěr fasádní barvou. Pro předsedy i členy bytových družstev nabízíme kompletní nátěry fasád panelových domů, které umíme zbavit plísně už od samého začátku až po finální udělání realizace fasádní barvou. Prostředek proti plísni se může aplikovat jak válečky, tak i stříkacím zařízením Airless, který nám umožní dostat prostředek na ničení plísní i do těch nejmenších pórů.

Více informací: https://www.malirstvi-skoda.cz/naradi-a-nastroje/strikaci-zarizeni

Pro soukromé zákazníky nabízíme též umytí střech i střešních konstrukcí. Hodně záleží na samotném stavu střechy, aby se střecha neponičila při samotném mytí. Při mytí eternitových střech je někdy obrovský problém, že eternitové části začínají praskat i při malinkém tlaku, proto je hodně důležité si rozmyslet pracovní postup.

Umíme nabídnout umytí taškových i plechových střech. Může se jednat o střechy na rodinných, tak i na řadových domech. Realizujeme i umytí střech různých garáží, přístaveb či staveb verand. Je dobré mít ve zřetel jednu věc: a to je samotný přístup k požadované práci.

Jsou případy, kdy má zákazník přání něco umýt, ale někdy nastává problém jak se k tomu vůbec dostat a zda-li je vůbec možné udělat realizaci zakázky.

Vysokotlaké zařízení WAP, firemní zákazníci

Pro firemní zákazníky nabízíme umytí fasád, střech, konstrukcí různých komerčních i administrativních budov. Nabízenou službu umíme realizovat i v různých výrobních i průmyslových objektech. Díky rotační keramické trysce a i plynulé regulaci tlaku jsme schopni realizovat veškeré umytí fasád, vlnitých i plechových střech, různých výrobních i pracovních konstrukcí. Při umývání střechy nám rotační tryska i plynulá regulace tlaku zajistí dokonalé umytí i očištění střechy. Rotační tryska nám ze střechy odstraní všechny nezpevněné nátěry i místa, která by se nám postupem času mohla zvednout a začít dělat neplechu. Po dokonalém umytí zvážíme pracovní postupy i vhodné materiály na danou práci, aby byla zakázka precizně odvedena.

Při výběru materiálu i odstínu se radíme s odborníkem na barvy, který má bohaté zkušenosti s výběrem kvalitní barvy. Preferujeme použití kvalitnějších barev a materiálů, které více vydrží povětrnostním vlivům, a tím pádem je zaručena precizní práce. Nabízíme zákazníkům výběr materiálů středně kvalitních, anebo více kvalitní materiály. Nejlevnější materiály u nás nemají žádnou šanci, protože jméno budujete strašně dlouho a zkazíte si ho strašně lehce. Jsme zastánci toho, abychom se mohli každému zákazníkovi podívat přímo do očí, když se potkáme, než dávat oči v sloup, anebo se dívat do země. Děláme práci, protože nás baví a k tomu patří i výběr kvalitnějších materiálů i za tu cenu, že občas můžeme přijít o nějakou práci.

IMG 0604
IMG 0606
IMG 0579
IMG 0575
IMG 0593
IMG 0847
IMG 0856
IMG 0851

Pro majitelé průmyslových i výrobních budov jsme schopni realizovat umytí menších i větších ploch i následné realizace všech možných nátěrů - je jedno jestli se jedná o nátěry fasád, střech, konstrukcí či nátěry obložení více typů. Jsme schopni nabídnout zákazníkům veškeré umytí plechového obložení stadiónů i sportovních center. Pro majitelé obchodních i bytových komplexů realizujeme umytí fasád, střech, i konstrukcí. Díky našemu vybavení i díky spolupráci s firmou na stavění lešení je možné nabídnout veškeré dostupné služby, které splní žádosti i přání zákazníků. Pro firemní zákazníky nabízíme aplikaci protipožárních nátěrů ocelových, betonových i kovových konstrukcí, které také někdy potřebují umýt před samotnou realizací.

Na aplikaci protipožárních nátěrů nám dobře poslouží naše vybavení, viz odkaz: https://www.skoda-malirstvi.cz/naradi-a-nastroje/pojizdna-plosina

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt