ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Venkovní nátěry, nátěry fasád, střech i konstrukcí

Venkovní nátěry pro firemní zákazníky

Někdy se stává, že nám volají zákazníci a ptají se nás, jestli jsme schopni realizovat všechny možné nátěry. Někdo má na mysli nátěry plechového obložení různých sportovních center nebo hal, někdo zase nátěr střešní konstrukce. Vždy říkám, že je potřeba to vidět osobně. Někdy se to lidem líbí, někdy ne. Hodně zákazníků si myslí, že jim dáte cenu po telefonu a když ji nedáte po telefonu, tak vám řeknou - když ji nedáte vy, tak ji dá někdo jiný. Někdy to pěkně naštve, ale pak je lepší dát vztek stranou, říct si, život jde dál a jestli chce někdo dávat cenu za práci, aniž by to viděl, tak ať to dává.

Mezi venkovní nátěry se mohou přidat venkovní nátěry fasád, nátěry různých střech i střešních konstrukcí. Realizujeme nátěry fasád komerčních i administrativních budov a pokračujeme přes nátěry fasád různých soukromých podniků i továren. Velkou nedílnou součástí venkovních nátěrů jsou nátěry plechových střech, které bývají většinou na výrobních podnicích nebo v průmyslovém odvětví.

V letních měsících nám volají zákazníci, zda-li jsme schopni nátěrem plechové nebo vlnité střechy snížit vnitřní teplo - mám na mysli teplo v různých výrobních prostorech, protože zaměstnanci se neskutečně potí při výkonu své práce. I tady umíme pomoci: volíme odstín barvy, která co nejméně pustí slunečného tepla.

Vždy zákazníkům říkám, že se to nemusí pokaždé povést tak, aby byl zákazník vždy spokojený. Realizujeme veškeré nátěry ocelových, kovových, betonových i dřevěných konstrukcí, které mají velké využití v průmyslovém i v potravinářském průmyslu. Každá konstrukce má svou minulost, každá konstrukce je natřena jiným materiálem, který by měl odpovídat požadavku a odolností vydržet vůči povětrnostním vlivům.

Betonové, kovové i ocelové konstrukce můžeme najít při veškerých začátcích různých staveb, při stavění různých velkých obchodních center nebo sportovních hal i při stavění výškových budov. Nátěry betonových konstrukcí má své specifikum a je lepší na tyto nátěry použít kvalitnější materiál, ve kterém máte záruku na delší dobu.

Mezi venkovní nátěry můžeme zařadit i aplikaci protipožárních nátěrů. Protipožární odolnost určují hasiči, aby to odpovídalo bezpečnosti a odolnosti nátěrů. Mezi další venkovní nátěry patří nátěry stavebních konstrukcí, nátěry zemědělských sil, složitější nátěry konstrukcí střech různých skladů, ale i třeba konstrukce na uskladnění sena. Mezi realizace venkovních nátěrů můžeme použít i další naši práci, kterou jsme realizovali. Na přání zákazníka jsme dělali nátěry mycích boxů ručního mytí.

Mezi další naše práce, které lze zařadit mezi venkovní nátěry, patří bezpečnostní nátěry nebo nátěry dřevěných výloh různých obchodů. Provádíme veškeré nátěry zábradlí, nátěry střešních konstrukcí. Není pro nás problém realizovat venkovní nátěry pergol, chat i chalup. Natíráme venkovní potrubí v továrnách i ve výrobních podnicích.

Venkovní nátěry (velké využití pracovních pomůcek)

Na venkovní nátěry jsme patřičně vybaveni. Vlastníme 19m vysokou pojízdnou pásovou plošinu, která má díky své malé šířce velké využití i na špatně dostupná místa. Díky kloubovo-teleskopické plošině se můžeme dostat na místa, která bývají pro mnoho zákazníků nedosažitelná. Jedno rameno z naší plošiny má tu velkou výhodu, že se může poměrně dost přiblížit k fasádě nebo ke konstrukci střechy. Dále realizujeme nátěry obložení, štítů i podhledů bytových i činžovních domů i bytových komplexů.

Mezi venkovní nátěry lze zařadit veškeré nátěry plechových, taškových i eternitových střech. Na velké plochy můžeme použít 3 stříkací zařízení Airless, které nám umožní realizovat nátěry i nástřiky střech jednosložkovými i s dvousložkovými barvami, které více odolávají povětrnostním vlivům.

Na umytí střech, fasád i konstrukcí vlastníme vysokotlaké zařízení WAP, které nám pomáhá překonat veškeré nástrahy venkovních nátěrů. Díky rotační trysce jsme schopni umýt a sundat veškeré částečně odloupané nátěry. Na venkovní nátěry máme výškové žebříky, lešení i pojízdnou pásovou plošinu. Pro zákazníky jsme nechali udělat další nové webové stránky o práci, které lze realizovat a provádět s pomocí plošin. Stránky najdete na www.plosiny-budejovovice.cz a na webové adrese: www.plosiny-skoda.cz

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt