ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Malířství Škoda Petr, s.r.o. - Vysokotlaké zařízení WAP

01

Pro firemní zákazníky přicházíme s další naší novinkou. Na přání našich zákazníků jsme koupili vysokotlaké zařízení WAP od německého výrobce na čistící techniku firmy Kränzle. Neustále rozšiřujeme naše vybavení, které nám pomáhá splnit veškeré přání zákazníků.

Naše nabídka pro firemní zákazníky

Nabízíme zákazníkům veškeré umytí fasád i střech komerčních i administrativních budov. Nabízíme umytí střech různých továren, tak i umytí střech průmyslových i výrobních objektů. Jsme moderní společnost, která má přání a chce splnit veškeré přání všech zákazníků. Máme svoje lešení i svojí pojízdnou pásovou plošinu, která nás dokáže dostat se i na těžko dostupná místa.

Spolupracujeme s firmou na stavění lešení, která nám postaví lešení na všechny možná místa a tím pádem není vůbec žádný problém se dostat kamkoliv a udělat pro zákazníka maximum.

Díky našemu vysokotlakému zařízení WAP jsme schopni umýt fasádu i střechu ve větších výškách, vždycky záleží na domluvě se zákazníkem a na samotném přístupu k dané práci.

Strikacka 2
Strikacka 3
Strikacka 4

Pracovní postupy při čistících prací

Umytí fasád neznamená pouze umytí fasád od prachu, různých nečistot, ale taky dokonalé odstranění mechů, plísně i zeleně. Po důkladném umytí fasád dokážeme aplikovat prostředek proti řasám a plísním. Podle potřeby jsme schopni udělat drobné zednické vyspravení, které necháme dostatečně vyzrát. Následuje aplikace penetračního nátěru, které nám podklad celkově zpevní a připraví nám podklad pro nátěr fasády. Díky plně regulovatelnému tlaku dokážeme umýt fasády i střechy malým i velkým tlakem, tak abychom fasádu a ni střechu žádným způsobem nepoškodily.

Další naší práci, kterou můžeme nabídnout zákazníkům patří umytí plechových střech, které jsou většinou plné prachu i různých nečistot. Podle potřeby můžeme použít na očištění střechy úhlovou brusku s drátěným kotoučem. Naše rotační tryska dokáže očistit střechy i konstrukce od rzi, která neskutečným způsobem drží na střechách tak i na i na různých konstrukcích a je poměrně dost velký problém, jak jí odstranit před samotným nátěrem. Umyté místa před samotným nátěrem můžeme přetřít odrezovačem, který nám dokáže rezatá místa plně chemicky očistit. Naším vysokotlakým zařízením jsme schopni realizovat z naší pojízdné pásové plošiny nebo z lešení umytí plechového obložení různých továren, tak i sportovních center. Realizujeme umytí různých konstrukcí, tak umytí skladových prostor i následné udělání malířských i natěračských prací.

Ukázky nátěru konstrukcí

Nátěr a nástřik střechy

Velké investice do vybavení, plus pro naše zákazníky.

Naše novinka nám dokáže nabídnout zákazníkům veškerý splnění přání, které dokážeme zrealizovat ve skutečnost. Realizujeme malířské a natěračské práce, začínáme malováním malých zakázek, pokračujeme přes větší práce a končíme po malování průmyslových objektů. Na veškeré nátěry fasád, střech i konstrukcí můžeme použít naše stříkací zařízení Airless, které nám dokáže realizovat zakázky větších rozměrů.

Realizujeme veškeré nátěry obložení sportovních center i hal. Nedílnou součástí naší práce jsou nátěry ocelových, kovových, betonových i dřevěných konstrukcí. Realizujeme nátěry střešních konstrukcí a nátěry fasád i střech administrativních i komerčních budov.

S naším vybavením realizujeme veškeré protipožární nátěry, tak i nátěry v průmyslovém odvětví.

Phoca Thumb L Nf 46
Phoca Thumb L Nk 63
Phoca Thumb L Ns 18
Phoca Thumb L Nzap 04
Phoca Thumb L Nf 55
Phoca Thumb L Nk 75
Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt