ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
  • Slide 01
  • Slide 02
  • Slide 03
  • Slide 04
  • Slide 05
Firemní sektor
Právě se nacházíte na stránkách pro firemní zákazníky.
Soukromý sektor

Jste soukromý zákazník?

www.malirstvi-skoda.cz
Nátěry - malby

Nátěry - malby

www.natery-malby.eu
Plošiny Škoda

Plošiny Škoda

www.plosiny-skoda.cz

Mytí a čištění střech rotační tryskou s kombinací s vysokotlakým čistícím zařízením WAP

Nabídka pro zákazníky

Pro zákazníky nabízíme mytí a čištění střech rotační tryskou vysokotlakým čistícím zařízením WAP. Mytí a čištění střech rotační tryskou má velké výhody při provádění přípravných a renovací střech. Rotační tryska nám dokáže špičkovým a efektivním způsobem odstranit ze střech různé nečistoty, které se nám na střeše utvořili postupem času, další velkou výhodou je odstranění nesoudržné vrstvy, která by nám mohla v budoucnu udělat pěkný nepořádek při případných realizacích nátěrech střech. Když se podíváte na střechu, tak se nám může zdát, že barva na střeše drží a bude bohatě stačit, když se střecha pouze omete koštětem. Moje zkušenosti mi říkají přesný opak.

Tlak vody s rotační tryskou nám dokážou odhalit různé zákoutí, různá nesoudržná místa, kde nám barva nemusí úplně držet a nejsou pouhým okem vidět. Rotační tryska nám dokáže odstranit starší nesoudržnou vrstvu barvy v různých ohybech i v různých spojích na které se normálním způsoben nemůžeme ani dostat. Můžeme se pokusit to obrousit úhlovou bruskou, drátěným kartáčem, stále nejlepší varianta je umytí a čištění střechy rotační tryskou.

Varianty střech, které můžeme čistit rotační tryskou

Hlavní funkcí střechy je chránit prostor pod sebou i před povětrnostními vlivy (deštěm, sněhem, větrem, sluníčkem apod.). Mytí a čištění střech rotační tryskou vysokotlakým čistícím zařízením WAP provádíme u plechových, taškových i šindelových střech. Máme různé typy střech od pultových po sedlové až třeba po valbové střechy. Máme šikmé střechy až po střech s větším sklonem. Každá střecha je jiná, na každou střechu je potřeba upravit tlak vody rotační trysky, abychom střechu žádným způsobem neponičili. Když myjeme plechovou střechu, tak můžeme použít při mytí a čištění větší tlak vody s rotační tryskou. Při mytí a čištění taškových střech volíme možnosti kombinování většího i menšího tlaku.

Tlak vody je dobrý vyzkoušet na menším kousku, abychom poznali, jaký je optimální tlak na umytí. Při mytí a čištění rotační tryskou je dobrý přistupovat k práci s rozvahou, opatrně volit sílu tlaku, tak aby nedošlo k nějaké pohromě.

Naše vybavení na mytí a čištění střech

Jsme zastánci neustálých investic do vybavení, které nám umožní splnit veškerá přání, požadavky sny i zákazníků. Pro mytí a čištění střech rotační tryskou vlastníme dvě vysokotlaké čistící zařízení WAP značky Kränzle. Díky výkonu i kvalitě strojů jsme schopni realizovat mytí a čištění rotační tryskou, tak abychom dokázali pokrýt veškeré požadavky zákazníků. Nelze realizovat větší práce pouze s jedním přístrojem, když máte realizovat renovaci střechy, která má třeba 800m2. Čím více strojů dáme na práci, tím lépe, protože ušetříme čas i námahu. Na mytí a čištění střech rotační tryskou je velmi vhodná naše pojízdná pásová plošina. Pásovou plošinu využíváme hlavně na mytí a čištění taškových a sedlových střech.

Při mytí taškových střech je potřeba se dostat přímo nad střechu a v tuhle chvíli nastupuje naše pásová plošina. Je dobrý brát v úvahu, že plošina něco váží a když dáte dolů patky, tak potřeba mít i prostor na položení bezpečnostních patek. Podle požadavku zákazníka, a i podle bezpečnosti práce můžeme použít bezpečnostní úvazek, který nás může zachránit od nepříjemných situací. Na mytí a čištění střech můžeme použít našel lešení, tak zvanou pojízdnou hliníkovou věž. Máme k dispozici výškoví žebříky, a i všechny potřebné věci k provedení precizních prací.

Naše nabídka pro zákazníky

Pro mytí a čištění střech jsou hodně rozhodující dva faktory. Jedním důležitým faktorem je přístup k samotné střeše, jestli se dá ke střeše úplně zajet s plošinou, dalším důležitým faktorem je sklon střechy. Bylo by dobrý brát tyhle dva faktory na zřetel, protože bezpečnost práce je na prvním místě. Pro zákazníky provádíme mytí a čištění střech rotační tryskou průmyslových objektů-haly, dílny, sklady.

V rámci naší nabídky nabízíme zákazníkům mytí a čištění střech výrobních podniků i mytí střech různých škol školek. Realizujeme mytí střech různých skladových hal, různých obchodů čerpacích stanic, i sídel firem. Vše je otázkou domluvy se zákazníkem, tak aby byla oboustranná spokojenost.

Bezpečnost při mytí a čištění střech

Základním kamenem při mytí a čištění střech je bezpečnost práce, od které se všechno odvíjí. Při mytí a čištění střech je důležitá bezpečnost práce, kterou můžeme pojistit naší pojízdnou pásovou plošinu, která díky své malé průjezdní šířce, která je 90cm po sundání koše. Naše plošina má velké využití při realizacích přípravných prací, který je i znásoben tichým a laciným provozem na obyčejnou zásuvku na 220V.

Na mytí a čištění střech rizikových míst jsme zakoupili bezpečnostní úvazek, který máme propojený s bezpečnostními lany. Na splnění přání zákazníků máme hliníkové pojízdné lešení, které můžeme nakombinovat podle přání zákazníků, rovněž můžeme použít i hliníkové výškové žebříky.

Mytí a čištění střech jde ruka v ruce s nátěry střech.

Jsem zastáncem provedení precizních prací, tím pádem volím i kvalitnější nátěry střech. Realizujeme všechny možné nátěry plechových i taškových střech. Na nátěry střech můžeme použít buď vodou ředitelné barvy, nebo syntetické barvy. Máme na výběr buď jednosložkové syntetické barvy, tak i dvousložkové barvy. Na nátěry střech můžeme použít i samozákladující alkyd-uretanovou antikorozní barvu. Dvousložkové barvy více odolávají povětrnostním vlivům. Já osobně volím barvy, které mám vyzkoušené z mnoha let zkušeností a, vím, jak se chovají s odstupem času. Na aplikaci všech druhů barev můžeme použít naše vlastní 3 elektrické stříkací zařízení Airless. Stříkací zařízení Airless má dobré použití i na nátěry střech vzhledem k době zpracování dvousložkových barev, které nám postupem času začnou tuhnout.

Většinou se jedná o dobu2-4 hodin. Na nátěry taškových střech používáme kombinaci naší plošiny se stříkacím zařízením Airless.

Nátěry střech jsou sousedi s nátěry fasád

Když máme napsáno pár řádek o mytí a čištění střech, polehoučku jsme přešli k nátěrům střech, tak by bylo dobrý se přiblížit k příbuzenské práci k nátěrům fasád. Pro zákazníky nabízíme mytí a čištění fasád vysokotlakým čistícím zařízením WAP, které zakončíme precizní realizací nátěry fasád. Umíme si poradit se znečištěnou fasádou, tak i s plísní na fasádách.

Vše je pouze otázkou toho, co má člověk nastavěné v hlavě a jakou práci chce vůbec udělat, tak aby se za svojí práci nemusel stydět. Já osobně dávám přednost použitím kvalitnější materiálů, než před použitým laciným materiálem, který sice na oko vypadá jako super a má to taky napsáno na kýbly od barvy, na druhou stranu vše prověří čas, který je nemilosrdný k dobře odvedené práci, tak i ke práci, za kterou já bych osobně nedal ruku do ohně….

Malířství Petr Škoda, s.r.o.

Telefon:
+420 604 533 924

E-mail:
info@malirstvi-skoda.cz

Informace ke stažení:
vCard

Mohlo by Vás zajímat:
Partneři
Certifikáty
Volná místa

Nevíte si rady a potřebujete pomoci?

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google Zásady ochrany osobních údajů a Podmínky služby.
youtube kanál
rychlý kontakt